FEMMINILE s.r.o. (Jevišovice)

Komplexní gynekologická a porodní péče

V naší gynekologické ambulanci poskytujeme veškerou potřebnou péči. Získejte jistotu díky detailní preventivní prohlídce. Pečujeme o nastávající maminky, včetně žen s rizikovým těhotenstvím. Provádíme ultrazvukovou diagnostiku. Součástí služeb našich je i léčba neplodnosti celého páru.

  •  346
  • 671 53 Jevišovice
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Provádíme detailní preventivní prohlídky

Hledáte moderní pracoviště pro stálou gynekologickou péči? Trápí vás gynekologické obtíže? Zvolte služby naší gynekologické ambulance – ordinace provozujeme ve Znojmě, Hrušovanech nad Jevišovkou a v Jevišovicích.

Přijďte k nám na preventivní prohlídku, která odhalí možné problémy. Zahrnuje kolposkopii a stěry z děložního čípku. V naší gynekologické ambulanci je součástí standardní preventivní prohlídky také ultrazvukové vyšetření malé pánve.

Provádíme rovněž vyšetření zaměřené na přítomnost lidského papilomaviru, podílejícího se na vzniku rakoviny děložního čípku. Jakou součást prevence rakoviny děložního čípku nabízíme možnost očkování.

Nabízíme těhotenskou péči i pomoc při otěhotnění

Nastávajícím maminkám se u nás dostane veškeré potřebné péče. Využíváme pokročilou medicínskou techniku pro ultrazvukové vyšetření, včetně 3D a 4D ultrazvuku. Umožňuje nám získat reálný pohled na plod v děloze – plod dokážeme zobrazit i trojrozměrně v reálném čase. Díky tomu jsme schopni zachytit možné vývojové vady.

Svou pomoc nabízíme také párům, které se neúspěšně pokoušejí o těhotenství. Pomocí pokročilé diagnostiky určíme důvod neplodnosti a doporučíme vhodnou léčbu.

Trápí vás problémy v klimakteriu? Léčba klimakterických obtíží patří do výčtu služeb naší gynekologické ambulance.

Otevírací doba

  • St 15:3018:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.